E-book tištěné verze knihy FORUM PLUS

Celoevropsky známá léčitelka českého původu Jarmila A. Misarova o své knize FORUM PLUS říká: „Léta jsem projížděla autem Evropu a létala po světě a v hlavě zpracovával příběhy života. Života, jak ho tady na zemi žijeme. Shledávala jsem podobnost mezi lidmi a jejich příběhy. Posuďte to sami. Ať v Kanadě, či v malé vesničce na Moravě, všude žijí lidé. Co je odlišné, je jejich přístup ke své duši, její vnímání, prožívání emocí, otevřenost a srdečnost. My lidé jsme jako kameny, silní, pevní, stabilní více či méně. My lidé jsme jako růže, každý z nás má svou chemii, svou vůni, své záření. Promluvme si spolu o tom v mé knize FORUM, najděte se zde a pochopte sebe a jiné. Spojte ten kámen PLUS tu růži v sobě.“

Pro objednání vyplňte formulář níže.

Po zaplacení si můžete stáhnout knihu ve formátu pdf. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co o e-booku říkají čtenáři?

Šetřila jsem si ty příběhy! Každý večer jsem přečetla jen jeden a celý den jsem se na to těšila. Prosím Vás, napište další knížku!
Marta K.Finanční poradce
Já jsem Vaši knihu zhltla. Prostě jsem nemohla přestat číst. Vaší krásnou knihu jsem mezitím darovala už třema kámoškám a čtu si ji stále dokola.
Irene H.Knihovnice
Vaši knížku jsem dostala jako dárek od své dcerky. U některých příběhů jsem si poplakala, v jiných jsem se našla. Vaše kniha je pro mě terapií!
Jana D.Účetní
Vaše kniha je překrásná. Mám ji stále na nočním stolku. Ty růže opravdu hovoří. Je i smutná, ale dává naději!
Alena S.Kadeřnice
Vaše kniha se nedá číst rychle. Hodně jsem u ní přemýšlel. Děkuji.
Paul V.šéfkuchař